DVBTV
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
DVBTV

الرئيسيةالرئيسية  آشناي با سيتم كدها Empty  مكتبة الصورمكتبة الصور  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورودورود  آبلود سنترآبلود سنتر  
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
المواضيع الأخيرة
» سابت ها
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالجمعة فبراير 06, 2009 1:40 am من طرف Admin

» پرسش و پاسخ
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالسبت سبتمبر 20, 2008 2:15 am من طرف saeid

» اموزش:
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:43 am من طرف Admin

» نحوه ريختن كلين نصفه
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:33 am من طرف Admin

» برنام هاtv iran
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:33 am من طرف Admin

» پچ ها روز:
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:29 am من طرف Admin

» شناسائي ورژن H/w دستگاه قبل از آپگريد
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:25 am من طرف Admin

» سوال و پاسخ
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:09 am من طرف Admin

» books
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 10, 2008 12:30 am من طرف Admin

سابت ها
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:07 am من طرف Admin
ف-ل-ت-ر -ش-ک-

http://dvbdvbdvb.persiangig.com/hamid.exe

هک
http://www.pol2khtar.com

برنام ها
http://super-sat.org/

کارت رسیور

http://omidtaker.blogfa.com/87034.aspx

فلش دانلود

http://dvb2009.persiangig.com/saveflash.exe

عکس dvbtv
Clck here to DOWNLOAD image

سایت ف-ل-ت-ر-ش-ک-ن

http://gozarestan2.blogspot.com/

تعاليق: 9
سوال و پاسخ
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالأربعاء يوليو 16, 2008 2:15 am من طرف Admin
با سلام به شما دوست
در این بخش می توانید سوال پرسید.
مرسی

تعاليق: 10
قوانين و مقررات انجمن dvb24
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالإثنين يوليو 28, 2008 5:00 am من طرف Admin
لطفآ اصول 16 گانه استفاده از این سایت را به دقت مطالعه کرده و در حین استفاده رعایت فرمایید:

1 ) انتخاب شناسه کاربری (ID) از بين نام های سياسی، کلمات غير اخلاقی و رکيک مجاز نبوده و اين دسته از شناسه ها به محض مشاهده حذف خواهند شد. لطفا برای شناسه کاربری از حروف (Characters) انگليسی استفاده نماييد. اين امر باعث …

تعاليق: 4
ثبت يک دامين از بين بهترين اسم پيشنهادي توسط شما - New Domai
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالإثنين يوليو 28, 2008 4:57 am من طرف Admin
ای نام تو بهترین سر آغاز ×××××××××× بی نام تو نامه کی کنم باز

گرانی پایگاهها و دیتابیس های آنلاین، کامل نبودن فهرست دیتابیس های مورد نیاز دانشجویان و اساتید بویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی در یک دانشگاه یا مرکز تحقیقاتی، تحریم برخی از …

تعاليق: 0
fg-sat@yahoo.com
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالإثنين يوليو 21, 2008 2:27 am من طرف Admin
dvb2

ارتقاء درجه ي کاربران
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالأربعاء يوليو 16, 2008 2:11 am من طرف Admin
در این تاپیک ارتقا درجه کاربران اعلام خواهد شد.

Your first subject
آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 15, 2008 10:42 am من طرف Admin
Take some time to read this information before starting to use the administration of your forum:

How to access your administration panel ?
In the top menu, click on Log In, a new page is displayed. Fill in the username "admin" and the password you have choosen during your registration. If you have lost or forgot it, click here. Once you are logged in, click on the link "Administration Panel" at …

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
مارس 2024
الأحدالإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبت
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
اليوميةاليومية

آشناي با سيتم كدها

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 774
Registration date : 2008-07-15

آشناي با سيتم كدها Empty
پستعنوان: آشناي با سيتم كدها   آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالأربعاء يوليو 16, 2008 3:21 am

اولين سيستم كدگذاری در سيستم ديجيتال ميباشد و از زمانی كه در مجموعه كانالهای DF1 استفاده شد معروف شد بعد هاDF1 در مجموعه Premiere ادغام شد. امروزه معروفترين مجموعه كانالهايی كه از اين سيستم استفاده ميكنند Canal Plus Holland می باشدكه برنامه هايش را به زبان انگليسی و با زير نويس پخش ميكند . در ابتدا فكر ميشد كه Irdeto غير قابل هك باشد ولی هكرها خلاف اين موضوع را با شكستن اين قفل ثابت كردند و اولين كارتهای تقلبی در بازار منتشر شد و اين درحالی بود كه بسياری از كانالها از اين سيستم استفاده ميكردند. بنابراين بخاطر جلوگيری از دزدی و تقلب سيستم BetaCrypt كه نسخه پيشرفته Irdeto است توسط كانالهای Premiere Worldو Media Vision و ORF مورد استفاده قرار گرفت . آنها فكر ميكردند اين سيستم مطمئن است ولی اين بار نيز كارتهای تقلبی توسط هكر هابه بازار امد. پس از آن يك سری از كانالهای يونانی به نام Nova (كه برنامه های خود را به زبان اصلی پخش ميكند)نوع جديد تری از Irdeto را به نام Irdeto2 استفاده كرد كه در واقع نوع اصلاح شده Irdeto بود و تابحال هك نشده است
كارت های Irdeto2 با استفاده از يك خشاب كه Irdeto Free CAM ناميده ميشوند و لی هم اكنون با نصب نرم افزار كليه كانالهای كدگذاری شده با Irdetoرا باز ميكند منتهی شما بايد كدهای لازم را بوسيله رموت كنترل رسيور بايد وارد كنيد
FreeCam از زمانی كه قابليت رمز گشايی سه سيستم Irdeto Seca ,Viaccess را دارد بيشتر مورد پسند واقع شد .
رسيورهای های استارست و هيوماكس 5400 به بالا و نوكيا 9600 و .... قابليت سازگاری با يان نوع Cam رادارند
Irdeto 2
نوع جديد Irdeto البته با سازگاری كمتر نسبت به سيستم قبلی . اين سيستم توسط معدودی از مجموعه كانالهای كارتی نظير Nova, Showtime و نايل ست و برخی از كانالهای پورنو (سكس) استفاده ميشود و تا بحال هك نشده اند
BetaCrypt
يكی از انواع Irdeto ميباشد در واقع ميتوان گفت نوع تقويت شده Irdeto ميباشد. اين سيستم فقط توسط مجموعه كانالهای كارتی آلمان نظير Premiere World و ORF و.... مورد استفاده قرار ميگيرد
Viaccess
ويااكسس اختراع فرانسوی ها بوده و اكثرا توسط تلوزيونهای فرانسوی مورد استفاده قرار ميگيرد .البته اين سيتم توسط هكرها هك شده است
Viaccess2
سيستم كد گذاری جديدی نيست ولی نوع تكامل يافته ويااكسس مباشد.كانالهای HRT, RTV Slovenia, ART, NTV, SRG-Switzerland و Satrisfaction TV. *** View. Ultra Blue و چند كانال ديگر هم با سيستم كد گذاریViaccess2پخش ميگردند . ويا اكسس 2 نوع تكميل شده ای از وياكسس 1 بوده و از نظر تقلب و هك مطمئن تر ست. هرچند اخيرا اين سيستم نيز هك شده است
CryptoWorks
اين سيستم توسط شركت فيليپس ابداع شد و تصور ميشد از نظر هك شدن در امان باشد ولی اخيرا اين سيستم نيز هك شده و كارتهای تقلبی در بازار پخش شده اند. اين سيستم بيشتر در تلوزيونهای كابلی مورد استفاده قرار ميگيرد. اخيرا در اينترنت كدهای hex اين سيستم توسط هكرها عرضه شده . معروفترين كانالهايی كه از اين سيتم استفاده ميكند مجموعه كانالهای ديجی ترك در ماهواره يوتل ست w3 ميباشد اين مجموعه با حدود 80 كانال فوق العاده جذاب و كامل است و يكی از مزايای آن پخش برنامه ها به دو زبان تركی و انگليسی ميباشد
برای استفاده از برنامهايی كه توسط اين سيستم كدگذاری شده اند شما به خشاب CryptoWorks CAM و يا رسيوری مثل هيوماكس 5500 كه قابليت استفاده از اين نوع كارتها را دارد نياز دارديد. همچنين با استفاده از نرم افزار در برخی از رسيورها نظير Aston قابليت استفاده از كم CryptoWorks را به آن اضافه كنيد
Conax
اين سيستم اختراع شركت نروژی TeleNor بوده . در برخی از كانالهای اسكانديناوی و چند كانال اسلواكی استفاده شده است . اين سيستم نيز هك شده و كارتهای تقلبی آن در بازار موجود است
PowerVu
اين سيستم كدگذاری نيز در برخی از كانالهای كابلی مورد استفاده قرار ميگيرد و تا بحال هك نشده است
NagraVision
اين سيستم اغلب توسط اسپانيايی ها مورد استفاده قرار ميگيرد اكثر كانالهای موجود در ماهواره HispSat با اين سيستم كدگذاری شده اند . چندتا از كانالهای لهستانی ماهواره هاتبرد هم از اين سيستم استفاده ميكنند . در ماهواره ترك ست نيز مجموعه استار نيز از اين سيستم استفاده ميكند. كارتهای تقلبی اين سيستم در بازار فراوان است و در واقع هك شده است
MediaGuard/Seca
به غير از Irdeto و Viaccess اين سيستم بيشترين استفاده را در بين كانالهای تلوزيونی دارد. كم ويژه برای استفاده از اين سيستم به نام seca طراحی شده است. به هرحال seca يك سيستم كدگذاری نبوده بلكه محفف اسم يك سازمان به نام (Societe Europeenne de Controle d’Access) به معنی انجمن اروپايی كنترل دسترسی است كه بانام MediaGuard شناخته ميشود . Canal Plus از اين سيستم برای كد گذاری كانالهايش استفاده ميكند. رسيور های AstonStarsat- -sumsong دارای قابليت استفاده از كارتهای اين سيستم هستند اما با اين وجودبطور 100 درصد با اين كارتها سازگاری ندارد مخصوصا اگر كارتها از نوع تقلبی باشند به عنوان مثال Canal plus France, Canal Digitaal, Cyfra + كه از اين سيستم seca2 استفاده ميكنند با اين كارتها به درستی كار نميكنند
VideoGuard
اين سيستم برای نخستين بار توسط مجموعه Sky digital انگليس مورد استفاده واقع شد. در حال حاضر مجموعه های YES, OTE, STREAM TV, TELE+ DIGITALE از اين سيستم استفاده ميكنند . اين سيستم تابحال هك نشده بود ولی گويا اخيرا كارت های تقلبی آن در بازار پخش شده و البته كم خاصی برای استفاده از اين سيستم وجود ندارد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://dvb24.forumfa.net
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 774
Registration date : 2008-07-15

آشناي با سيتم كدها Empty
پستعنوان: رد: آشناي با سيتم كدها   آشناي با سيتم كدها Icon_minitimeالأربعاء يوليو 16, 2008 3:21 am

Viaccess
ویاکسس اختراع فرانسوی ها بود و اکثر توسط کانالهای فرانسویی مورد استفاده قرار میگیرد البته این سیستم توسط هکرها هک شده است

Viaccess2
سیستم کد گذاری جدیدی نیست ولی نوع تکامل یافته ویاکسس میباشد کانالهای RTV,HRT,ART,NTV,SRG,Slovenia,Satrisfaction TV و چند کانال دیگر با سیستم کد گذاری VIACCESS2 پخش میکنند

وی کسس دو نوع تکمیل شده ویاکسس یک میباشد هر چند این سیستم اخیرا هک شده است
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://dvb24.forumfa.net

آشناي با سيتم كدها
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1