DVBTV
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
DVBTV

الرئيسيةالرئيسية  چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Empty  مكتبة الصورمكتبة الصور  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورودورود  آبلود سنترآبلود سنتر  
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
المواضيع الأخيرة
» سابت ها
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالجمعة فبراير 06, 2009 1:40 am من طرف Admin

» پرسش و پاسخ
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالسبت سبتمبر 20, 2008 2:15 am من طرف saeid

» اموزش:
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:43 am من طرف Admin

» نحوه ريختن كلين نصفه
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:33 am من طرف Admin

» برنام هاtv iran
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:33 am من طرف Admin

» پچ ها روز:
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:29 am من طرف Admin

» شناسائي ورژن H/w دستگاه قبل از آپگريد
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:25 am من طرف Admin

» سوال و پاسخ
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:09 am من طرف Admin

» books
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 10, 2008 12:30 am من طرف Admin

سابت ها
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:07 am من طرف Admin
ف-ل-ت-ر -ش-ک-

http://dvbdvbdvb.persiangig.com/hamid.exe

هک
http://www.pol2khtar.com

برنام ها
http://super-sat.org/

کارت رسیور

http://omidtaker.blogfa.com/87034.aspx

فلش دانلود

http://dvb2009.persiangig.com/saveflash.exe

عکس dvbtv
Clck here to DOWNLOAD image

سایت ف-ل-ت-ر-ش-ک-ن

http://gozarestan2.blogspot.com/

تعاليق: 9
سوال و پاسخ
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالأربعاء يوليو 16, 2008 2:15 am من طرف Admin
با سلام به شما دوست
در این بخش می توانید سوال پرسید.
مرسی

تعاليق: 10
قوانين و مقررات انجمن dvb24
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالإثنين يوليو 28, 2008 5:00 am من طرف Admin
لطفآ اصول 16 گانه استفاده از این سایت را به دقت مطالعه کرده و در حین استفاده رعایت فرمایید:

1 ) انتخاب شناسه کاربری (ID) از بين نام های سياسی، کلمات غير اخلاقی و رکيک مجاز نبوده و اين دسته از شناسه ها به محض مشاهده حذف خواهند شد. لطفا برای شناسه کاربری از حروف (Characters) انگليسی استفاده نماييد. اين امر باعث …

تعاليق: 4
ثبت يک دامين از بين بهترين اسم پيشنهادي توسط شما - New Domai
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالإثنين يوليو 28, 2008 4:57 am من طرف Admin
ای نام تو بهترین سر آغاز ×××××××××× بی نام تو نامه کی کنم باز

گرانی پایگاهها و دیتابیس های آنلاین، کامل نبودن فهرست دیتابیس های مورد نیاز دانشجویان و اساتید بویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی در یک دانشگاه یا مرکز تحقیقاتی، تحریم برخی از …

تعاليق: 0
fg-sat@yahoo.com
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالإثنين يوليو 21, 2008 2:27 am من طرف Admin
dvb2

ارتقاء درجه ي کاربران
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالأربعاء يوليو 16, 2008 2:11 am من طرف Admin
در این تاپیک ارتقا درجه کاربران اعلام خواهد شد.

Your first subject
چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 15, 2008 10:42 am من طرف Admin
Take some time to read this information before starting to use the administration of your forum:

How to access your administration panel ?
In the top menu, click on Log In, a new page is displayed. Fill in the username "admin" and the password you have choosen during your registration. If you have lost or forgot it, click here. Once you are logged in, click on the link "Administration Panel" at …

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
مارس 2024
الأحدالإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبت
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
اليوميةاليومية

چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 774
Registration date : 2008-07-15

چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Empty
پستعنوان: چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف   چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف Icon_minitimeالجمعة أغسطس 08, 2008 5:31 am

دوستان عزيز هر رسيوری جايگاهی برای دادن کد دارد. خوب همانطور که خودتون ميدونيد از اين کدها برای باز کردن يک سری از کانالها استفاده ميشه.. من هم امروز طريقه کد دادن به اکثر رسيورها رو براتون مينويسم..اميدوارم استفاده کنيد.

1-رسيورهای Starsat مدل 550-650-3100-3200-3500 چنانچه با برنامه جديد برنامه ريزی شده باشد برای ورود به منو كد دهی ابتدا menu را زده سپس به گزينه instalition رفته و گزينه inpud cod را انتخاب نمائيد در اين حالت جدول كدها ظاهر شده و می توانيد كدها را وارد نمائيد
در استارست Sr-x5d دکمه صفر را می زنید . همچنین برای ورود به صفحه کددهی بیس ، دکمه منو سپس دکمه قرمز کنترل.

2- برای رسيورهای Starsat 120-130-150-200Astra-Starcom--Omax برای ورود به منوی كد دهی اين رسيور ابتدا menu را زده سپس به قسمت Stbseting رفته ولی وارد آن نشويد در اين حالت شماره 1234 را وارد كنيد تا جدول كدها ظاهر شود.
همچنین برای مدلهای 190 و 220 بر روی یکی از کانالهای کد شده دکمه صفر را بزنید

3- رسيورهای SkyX و Strong مدلII4610-4620-4630-4800II برای ورود به منو كد دهی اين رسيور بر روی يك كانال كد شده رفته و شماره 8282 را وارد كنيد تا جدول كدها ظاهر شود

4- كليه رسيورها Topfiled برای ورود به منو كد دهی اين رسيور وارد menu شويد سپس به قسمت نمايش دهنده ورژن رسيور رفته و شماره 121 را وارد نمائيد تا جدول كدها ظاهر گردد
5- رسيور Starport 9550 برای ورود به منو كد دهی اين رسيور menu را زده سپس به قسمت وضعيت رسيور رفته در قسمتی كه مربوط به تغيير زبان است شماره 9999 را وارد كنيد تا جدول كدها ظاهر گردد

6- رسيورهای mvisaion برای ورود به منو كد دهی ابتدا menu را زده سپس شماره 9999 تا جدول كدها ظاهرگردد

7- رسيورها technosat برای ورود به منو كد دهی اين رسيور می بايست بر روی كانال كد شده رفته سپس شماره 9911 را وارد كنيد تا جدول كدها ظاهر گردد

8- رسيورها techview برای ورود به منو كد دهی اين رسيور كافی است 4 بار كليد قرمز روی كنترل را بزنيد تا جدول كدها ظاهر گردد

9- رسيورها troman برای ورود به منو كد دهی اين رسيور menu را زده سپس به قسمت انتخاب زبان رفته و ok كنيد سپس شماره 9999 را وارد كنيد تا جدول كدها ظاهر گردد

10- رسيورهای Loranceبرای ورود به منو كد دهی ابتدا menu را زده سپس به قسمت system information رفته و شماره 2121 را بزنيد سپس به قسمت edit key وارد شده و شماره 9244 را بزنيد تا بتوانيد كدها را وارد كنيد

11- رسیورهای Fortecstar 9800 برای ورود به منو كد دهی ابتدا menu را زده سپس شماره 9244 را زده و Ok كنيد تا جدول كدها ظاهر گردد

12- رسيورهای Lazer بدون كارت برای ورود به منو كد دهی ابتدا menu را زده سپس شماره 9317 را وارد كنيد تا جدول كدها ظاهر گردد

13- رسيورهای Laser 2003 ci برای ورود به منو كد دهی اين رسيور ابتدا menu را زده سپس شماره 1234 را بزنيد تا جدول كدها ظاهر گردد

14- رسيورهای Qmax برای ورود به منو كد دهی بر روی كانال كد شده رفته و كليد exit را بزنيد تا جدول كدها ظاهر گردد

15- رسيورها Digital-allword برای ورود به منو كد دهی بر روی كانال كد شده رفته و كليد exit را بزنيد تا جدول كدها ظاهر گردد

16-برای رسیورهای eMetabox 1&2به منو قسمت ادیت کد عدد 1004 را وارد کرده وارد قسمت کددهی میشوید

17- برای رسیور هایFortecstar 5600 plus روی ادیت کد عدد 1010 را وارد کنید وبرای رسیورهای Fortecstar Lifetime ابتدا menu سڀس در قسمت input code عدد 1010 را وارد کنید برای رسیور های Fortecstar Platinum روی edit code عدد 1001 را وارد کنید و برای مدلهای Fortecstar 5600-V2 مدل تینور LG ابتدا menu بعد روی قسمت Language و بعد قسمت safe mode عدد 2003 را وارد کنید

18- برای رسیور های Startrack اول menu بعد روی قسمت Lock control عدد 19370که بعد به شما میگه کد را وارد کنید که شما عدد 2486 را بزنید ولی اینجا هیچ اتفاقی نمی افتد برید روی قسمت بازی Game و اونجا صفحه کد را می بینید برای Digisat هم همین کارها را انجام دهید.

19- برای رسیورهای RangerوSuper Lazer 15000وmvisaion اول menu بعد عدد 9999 را وارد کنید یک ستون اضافه خواهد شد به اسم Smart Card در آنجا میتوانید کدها را ویرایش کنید.

20- برای رسیور های Starport 9550 ابتدا menu را زده سپس به قسمت Stb status رفته در قسمت Language عدد 9999 را وارد کنید تا جدول کد ها ظاهر شود

21- برای رسیور های Sky 1و1aو1b بر روی یک کانال دکمه قرمز و بعد زرد را بزنید

22-برای رسیور های Troman وارد menu سڀس به قسمت نمایش دهنده ورژن رسیور خود رفته و عدد 121 را بزنید تا جدول کد دهی ظاهر شود

23-برای رسیور های TechView بر روی یک کانال 4 بار کلید قرمز روی کنترل را بزنید

24- برای رسیورهای Technosat بر روی یک کانال کد شده رفته سڀس عدد9911 را وارد کنید

25- برای رسیورهای Hornet و Kaon بر روی یک کانال به ترتیب دکمه زرد آبی سبز menu را فشار دهید تا جدول کددهی ظاهر شود .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://dvb24.forumfa.net

چگونگــــ وارد کردن کدها به ببش از 40 مدل از رسبور هاي مختلف
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-