DVBTV

الرئيسيةالرئيسية    اليوميةاليومية  مكتبة الصورمكتبة الصور  پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول  جستجوجستجو  ليست اعضاليست اعضا  گروههاي کاربرانگروههاي کاربران  ثبت نامثبت نام  ورودورود  آبلود سنترآبلود سنتر  
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
المواضيع الأخيرة
» سابت ها
الجمعة فبراير 06, 2009 1:40 am من طرف Admin

» پرسش و پاسخ
السبت سبتمبر 20, 2008 2:15 am من طرف saeid

» اموزش:
الجمعة سبتمبر 12, 2008 3:43 am من طرف Admin

» نحوه ريختن كلين نصفه
الجمعة سبتمبر 12, 2008 3:33 am من طرف Admin

» برنام هاtv iran
الجمعة سبتمبر 12, 2008 3:33 am من طرف Admin

» پچ ها روز:
الجمعة سبتمبر 12, 2008 3:29 am من طرف Admin

» شناسائي ورژن H/w دستگاه قبل از آپگريد
الجمعة سبتمبر 12, 2008 3:25 am من طرف Admin

» سوال و پاسخ
الجمعة سبتمبر 12, 2008 3:09 am من طرف Admin

» books
الأربعاء سبتمبر 10, 2008 12:30 am من طرف Admin

سابت ها
الجمعة سبتمبر 12, 2008 3:07 am من طرف Admin
ف-ل-ت-ر -ش-ک-

http://dvbdvbdvb.persiangig.com/hamid.exe

هک
http://www.pol2khtar.com

برنام ها
http://super-sat.org/

کارت رسیور

http://omidtaker.blogfa.com/87034.aspx

فلش دانلود

http://dvb2009.persiangig.com/saveflash.exe

عکس dvbtv
Clck here to DOWNLOAD image

سایت ف-ل-ت-ر-ش-ک-ن

http://gozarestan2.blogspot.com/

تعاليق: 9
سوال و پاسخ
الأربعاء يوليو 16, 2008 2:15 am من طرف Admin
با سلام به شما دوست
در این بخش می توانید سوال پرسید.
مرسی

تعاليق: 10
قوانين و مقررات انجمن dvb24
الإثنين يوليو 28, 2008 5:00 am من طرف Admin
لطفآ اصول 16 گانه استفاده از این سایت را به دقت مطالعه کرده و در حین استفاده رعایت فرمایید:

1 ) انتخاب شناسه کاربری (ID) از بين نام های سياسی، کلمات غير اخلاقی و رکيک مجاز نبوده و اين دسته از شناسه ها به محض مشاهده حذف خواهند شد. لطفا برای شناسه کاربری از حروف (Characters) انگليسی استفاده نماييد. اين امر باعث …

تعاليق: 4
ثبت يک دامين از بين بهترين اسم پيشنهادي توسط شما - New Domai
الإثنين يوليو 28, 2008 4:57 am من طرف Admin
ای نام تو بهترین سر آغاز ×××××××××× بی نام تو نامه کی کنم باز

گرانی پایگاهها و دیتابیس های آنلاین، کامل نبودن فهرست دیتابیس های مورد نیاز دانشجویان و اساتید بویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی در یک دانشگاه یا مرکز تحقیقاتی، تحریم برخی از …

تعاليق: 0
fg-sat@yahoo.com
الإثنين يوليو 21, 2008 2:27 am من طرف Admin
dvb2

ارتقاء درجه ي کاربران
الأربعاء يوليو 16, 2008 2:11 am من طرف Admin
در این تاپیک ارتقا درجه کاربران اعلام خواهد شد.

Your first subject
الثلاثاء يوليو 15, 2008 10:42 am من طرف Admin
Take some time to read this information before starting to use the administration of your forum:

How to access your administration panel ?
In the top menu, click on Log In, a new page is displayed. Fill in the username "admin" and the password you have choosen during your registration. If you have lost or forgot it, click here. Once you are logged in, click on the link "Administration Panel" at …

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
أكتوبر 2018
الأحدالإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبت
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
اليوميةاليومية

شاطر | 

خبر

نويسندهپيام
Admin
Admin

تعداد پستها : 774
Registration date : 2008-07-15

پستعنوان: خبر   الجمعة أغسطس 08, 2008 6:28 am

درماهواره ترکست این فرکانس هارا بروز کنید

11581.SR:4444 FEC:3/4
11607 SR:3750 FEC:2/3
11576SR:2400 FEC:5/6
11554SR:2916 FEC:2/3

کانال جدید دیسکاوری درماهواره Eurobird 9 با فرکانس۱۱۷۲۷ روی ایر رفت

و همچنین این فرکانس ها هم در این ماهواره بروز شد

11766- 11919-

ودر این فرکانس چند شبکه رادیوئی موزیک روی ایر رفت12092

ودر ماهواره هاتبرد این فرکانس رابروز رسانی کنید ۱۲۷۱۳

tps دوباره باز شد و داره از سیستم قدیمی استفاده میکنه

لطفا نظرات و سوالات خود را در اینجا بنویسید

تلویزیون جدید بی‌بی‌سی فارسی، از تجهیزات نیوزروم دیجیتال دالت برای خود استفاده می کند.

BBCWorld service یا همان سرویس تلویزیونی بی بی سی، از سیستم Dalet NewsPro برای تلویزیون فارسی خود که بزودی راه اندازی می شود، استفاده می کند.
این قرارداد چند میلیون دلاری، به خبرنگاران بی‌بی‌سی اجازه می دهد برای مخاطبین ایرانی خود برنامه های خبری تولید کنند. سیستم MediaAssetManagement یا مدیریت محتوا، مراحل ingest (یا ضبط ویدئو) و آرشیو را کنترل می کند، و به بیش از 90 خبرنگار و اعضای تحریریه اجازه تولید خبر مبنی بر این اطلاعات و تصاویر موجود در آرشیو و ادیت آنها را می دهد.
این تجهیزات در دو طبقه بالاتر در ساختمانی که اکنون بی‌بی‌سی عربی در حال کار است نصب می شوند. از سرورهای Omneon Spectrum برای ضبط و پخش ویدئو استفاده می کند، و از نرم افزار نیوزروم ENPS از شرکت AP (آسوشیتد پرس) و نرم افزار IBIS برای اتوماسیون پخش استفاده می شود.
برنامه‌های خبری این شبکه، پس از پخش تلویزیونی، مجددا برای پخش از طریق وب و پخش رادیویی سازماندهی شده و استفاده می شوند.
سیستم های نیوزروم سیستم هایی هستند که در یک چرخه کاملا دیجیتال، تصاویر و اخبار روی یک شبکه کامپیوتری وارد شده و با اعمال تغییرات و ادیت روی آنها برای پخش فرستاده می شوند. این سیستم ها با حذف کاغذ و نوار ضبط، سرعت کار را افزایش و هزینه آنرا کاهش می دهند.

شبکه پارس هم در هاتبرد با فرکانس جدید شروع به کار کرد 11785 افقی 27500

mbc پرشیا
این کانال هر روز از ساعت 4 بعد از ظهر تا ۱۲شب 5 فیلم را با فاصله دو ساعت پخش میکند و از ساعت دو شب به بعد همان فیلمها را تا ساعت 10 صبح تکرار میکند و سه فیم را بصورت انتخابی تا ساعت 4 مجددا پخش میکند .

تلویزیون نور در هاتبرد

شبکه تلویزیونی NOUR TV از طریق ماهواره هاتبرد به روی ایر رفت.

این رسانه تصویری که در جهت شناخت دین اسلام فعالیت می کند بعد از شبکه Saalam TV دومین شبکه ای است که به شکل خصوصی و بدون خط دهی دولتی به پخش برنامه خود می پردازد.

مشخصات دریافت:

Freq: 12476
SR: 27500
POL: Hor
FEC: 3/4

شبکه مشترک تلویزیونی تاجیکستان، ایران و افغانستان

دوشنبه، 18 تیر، خبرگزاری «نووستی» / نمایندکان کشورهای تاجیکستان، ایران و افغانستان محل دفتر مرکزی شبکه مشترک فارسی زبان را تعیین کردند که قرار شد در دوشنبه، پایتخت تاجیکستان باشد.

در پایان اولین دیدار گروه کاری برای ایجاد شبکه تلویزیونی مشترک فارسی زبان که روز سه شنبه در تاجیکستان انجام شد، "سایموراد فتایف" مشاور دولتی رئیس جمهور تاجیکستان در امور توسعه اجتماعی و روابط عمومی، "علی اصغر شیردوست" سفیر ایران در تاجیکستان و "نادر احمدی" معاون رئیس کورپوراسیون دولتی رادیوی افغانستان حضور داشتند. این مطلب را فتایف به «نووستی» اطلاع داد.

اولین پخش برنامه تلویزیونی قرار است مصادف با دیدار سه جانبه سران کشورهای فارسی زبان، یعنی "امامعلی رحمان" رئیس جمهور تاجیکستان، "محمود احمدی نژاد" رئیس جمهوری اسلامی ایران و "حامد کرزای" رئیس جمهور افغانستان باشد. دیدار آتی گروه کاری برای روز 8 اوت سال جاری در دوشنبه در نظر گرفته شده است.

مذاکرات پیرامون ایجاد شبکه تلویزیونی فارسی زبان دو سال است انجام می شوند، یعنی از زمان توافق سران سه کشور در ماه جولای 2006. طی دیدار وزرای امور خارجه سه کشور در ماه مارس سال جاری در دوشنبه، روشی یکسان برای ایجاد شبکه فارسی که در خاک سه کشور برنامه داشته باشد، تصویب شد.

BADR6: خب سرانجام این ماهواره هم پرتاب شد! بعد از تاخیر چند روزه این ماهواره با موفقیت پرتاب شد. البته همراه این ماهواره یه ماهواره دیگه به نام POROTO STAR 1 هم پرتاب شد. وزن کل مجموعه 8640 کیلوگرم بود ماهواره POROTO STAR برای ارتباطات در منطقه اسیا در نظر گرفته شده. احتمالا تا 3-4 هفته اینده این ماهواره ها در مدار خودشون باشن. باید دید با اومدن BADR 6 ایا کانالهایی وارد عربست خواهند شد یا نه؟!

NICKELODEON: سرانجام کانال عربی این کانال معروف کارتون هم در عربست و نیل ست روی ایر رفت! البته خبر روی این اومدن این کانال رو من زمانی که MTV ARABIA روی ایر اومد اعلام کردن که بعد از این کانال اعلام شده که کانال کارتون NICKELODON روی ایر خواهد امد! و دیروز این اتفاق افتاد و دقیقا خبری که 1 سال پیش گفته شد درست انجام شد و این کانال کارتونی هم به صورت ازاد پخش خواهد شد!

AMOS 4: این ماهواره هم که قرار هست در سال 2012 پرتاب بشه! دوستان حتما یادشون هست که همین چند وقت پیش ماهواره AMOS 3 پرتاب شد و جایگزین AMOS 1 شد. این ماهواره احتمالا دارای تراسپوردرهای (KU BAND-KA BAND) خواهد بود.البته عنوان شده این ماهواره در درجه ای غیر از 4 درجه خواهد بود و احتمالا در بین درجه های 64Eتا 75E هست! اعلام شده بیشتر هدف این شرکت بازار اسیا هست و به این علت این بار درجه AMOS 4 با بقیه فرق خواهد داشت!

ORANGE: و سرانجام مشخص شد که این پکیج تازه تاسیس در ماه اینده میلادی در هاتبرد شروع به کار خواهد کرد.گفته شده تعدادی از کانالهای معروف و کانالهای جدید مانند ORANGE SPORT در این پکیج خواهد بود! باید دید این پکیج در مقابل POLSAT-CYFRA-N ایا میتونه موفق بشه؟! فعلا پکیج POLSAT بعد از در اختیار گرفتن بازیهای یورو 2008 و اوردن 3 کانال HBO1-2-COMEDY با داشتن 2.2 میلیون مشترک بیشترین سهم مشترکین در لهستان رو در اختیار داره

CYFRA+: خبرهای جالبی از این پکیج می رسه!!! علت تعویض سیستم این پکیج اعلام شده که سیستم سکا 2 امن نیست!! و نانو های این سیستم به شدت سست شده و امکان هک شدن این پکیج هست!! حتی عنوان شده که چندین کانال (احتمالا منظور کانالهای FILMBOX) به خاطر این هک شدن به صورت غیر قانونی قابل دیدن بودن!! و شرکت در نظر داره در ماه سپتامبر به صورت کاملا مجانی کارت و حتی رسیورهای رسمی قدیمی خودش رو عوض کنه و از سیستم جدید استفاده کنن. البته گفته شده مشترکین حق انتخاب برای گرفتن رسیورهای HD یا SD شرکت رو دارن و حتی میتونن به جای این کار از کمهای ASTON استفاده کنن و مشکلی نخواهند داشت اما این مورد 100% عنوان شده که برای مقابله با کارت شرینگ کاری نمیشه کرد و این سیستم هم SHARE خواهد شد! فعلا هدف اصلی این شرکت فرار از هک شدن کلی این پکیج هست که سریعا دارن دست به کار میشن! شاید در چند ماه اینده دیدید این پکیج هک شد!!! این عجله شرکت زیاد منطقی نیست!

CYFRA NEW CARD COMING SOON

CYFRA+ : بعد از مدتها خبر از این پکیج هم منتشر شد! این پکیج در حال تعویض کارتهای خودش در لهستان هست! سیستم جدیدی که مورد استفاده این پکیج هست سکا4 یا به اسم NAGRAVISION MERLIN هست که ترکیبی از سیستم سکا 2 و ناگرا 3 هست! هنوز زمانبندی دقیق مشخص نشده و فقط اعلام این هست که به زودی برای مشترکین کارتهای جدید ارسال خواهد شد تنها مشکلی که فعلا هست و برای مشترکین این پکیج مطرح هست اینه که ایا این کارتهای جدید با رسیورها مشکل خواهد داشت یا نه؟! چون این سیستم جدید هنور مشخص نیست روی کدوم رسیورها جواب خواهد داد. خبر دیگه هم در مورد این پکیج در مورد کانالهای FILMBOX هست که ماه پیش به این پکیج اضافه شدن که در این ماه به صورت مجانی برای تمام مشترکین این پکیج باز بودن ولی از ماه بعدی این کانالها جز OPTION های مختلف میشه و دیگه به صورت رایگان برای تمام مشترکین نخواهد بود ( احتمالا این کانالها روی بعضی از رسیورها که سیستم سکا 2 و نانو 5105 قدیمی این پکیج ساپورت داشتن هم با این تغییر و تحول قطع خواهند شد)

EUTELSAT: این شرکت ماهواره ای عظیم رو باید همه بشناسن! خبری جالب و رکوردی بی نظیر که این شرکت ایجاد کرده اینه که با اومدن کانال POLSAT NEWS این شرکت دارای 3000 کانال شد!!! رکوردی عجیب و میشه گفت دست نیافتنی!! البته این شرکت قصد داره تعداد کانالهای این شرکت به 4000 برسه!! (احتمالا برنامه های مخصوصی برای مدارهای مختلف خواهند داشت غیر از هاتبرد که گرون شده!!)

MEDIA SET: این پکیج ایتالیایی که یه زمانی در هاتبرد بود و سیستم ناگرا 1 رو استفاده میکرد که هک هم نشده بود! خبری که ازش منتشر شده اینه که به زودی جز پکیج SKY ITALIA خواهد شد! این کانالها که دارای چند کانال ورزشی (مخصوص کالچیو) و چند کانال فیلم هست. هنوز زمان دقیق ملحق شدن مشخص نشده!

BADR6: این ماهواره هم به خاطر یه سری مشکلات ریز و برای محکم کاری چندین روز پرتابش به تاخیر افتاد و در روز 7 جولای در اواخر شب طبق برنامه ای که اعلام شده پرتاب خواهد شد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://dvb24.forumfa.net

خبر
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1