DVBTV
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
DVBTV

الرئيسيةالرئيسية  خبر Empty  مكتبة الصورمكتبة الصور  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورودورود  آبلود سنترآبلود سنتر  
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
المواضيع الأخيرة
» سابت ها
خبر Icon_minitimeالجمعة فبراير 06, 2009 1:40 am من طرف Admin

» پرسش و پاسخ
خبر Icon_minitimeالسبت سبتمبر 20, 2008 2:15 am من طرف saeid

» اموزش:
خبر Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:43 am من طرف Admin

» نحوه ريختن كلين نصفه
خبر Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:33 am من طرف Admin

» برنام هاtv iran
خبر Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:33 am من طرف Admin

» پچ ها روز:
خبر Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:29 am من طرف Admin

» شناسائي ورژن H/w دستگاه قبل از آپگريد
خبر Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:25 am من طرف Admin

» سوال و پاسخ
خبر Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:09 am من طرف Admin

» books
خبر Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 10, 2008 12:30 am من طرف Admin

سابت ها
خبر Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:07 am من طرف Admin
ف-ل-ت-ر -ش-ک-

http://dvbdvbdvb.persiangig.com/hamid.exe

هک
http://www.pol2khtar.com

برنام ها
http://super-sat.org/

کارت رسیور

http://omidtaker.blogfa.com/87034.aspx

فلش دانلود

http://dvb2009.persiangig.com/saveflash.exe

عکس dvbtv
Clck here to DOWNLOAD image

سایت ف-ل-ت-ر-ش-ک-ن

http://gozarestan2.blogspot.com/

تعاليق: 9
سوال و پاسخ
خبر Icon_minitimeالأربعاء يوليو 16, 2008 2:15 am من طرف Admin
با سلام به شما دوست
در این بخش می توانید سوال پرسید.
مرسی

تعاليق: 10
قوانين و مقررات انجمن dvb24
خبر Icon_minitimeالإثنين يوليو 28, 2008 5:00 am من طرف Admin
لطفآ اصول 16 گانه استفاده از این سایت را به دقت مطالعه کرده و در حین استفاده رعایت فرمایید:

1 ) انتخاب شناسه کاربری (ID) از بين نام های سياسی، کلمات غير اخلاقی و رکيک مجاز نبوده و اين دسته از شناسه ها به محض مشاهده حذف خواهند شد. لطفا برای شناسه کاربری از حروف (Characters) انگليسی استفاده نماييد. اين امر باعث …

تعاليق: 4
ثبت يک دامين از بين بهترين اسم پيشنهادي توسط شما - New Domai
خبر Icon_minitimeالإثنين يوليو 28, 2008 4:57 am من طرف Admin
ای نام تو بهترین سر آغاز ×××××××××× بی نام تو نامه کی کنم باز

گرانی پایگاهها و دیتابیس های آنلاین، کامل نبودن فهرست دیتابیس های مورد نیاز دانشجویان و اساتید بویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی در یک دانشگاه یا مرکز تحقیقاتی، تحریم برخی از …

تعاليق: 0
fg-sat@yahoo.com
خبر Icon_minitimeالإثنين يوليو 21, 2008 2:27 am من طرف Admin
dvb2

ارتقاء درجه ي کاربران
خبر Icon_minitimeالأربعاء يوليو 16, 2008 2:11 am من طرف Admin
در این تاپیک ارتقا درجه کاربران اعلام خواهد شد.

Your first subject
خبر Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 15, 2008 10:42 am من طرف Admin
Take some time to read this information before starting to use the administration of your forum:

How to access your administration panel ?
In the top menu, click on Log In, a new page is displayed. Fill in the username "admin" and the password you have choosen during your registration. If you have lost or forgot it, click here. Once you are logged in, click on the link "Administration Panel" at …

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
أكتوبر 2024
الأحدالإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبت
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
اليوميةاليومية

خبر

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 774
Registration date : 2008-07-15

خبر Empty
پستعنوان: خبر   خبر Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 05, 2008 9:02 am

به دنبال مذاكرات صورت گرفته با رئيس كميته فوتسال كنفدراسيون آسيا احتمال ميزباني ايران در اولين دوره قهرماني باشگاه‌هاي فوتسال آسيا قوت گرفت.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://dvb24.forumfa.net
Admin
Admin
Admin

خبر Empty
پستعنوان: رد: خبر   خبر Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 05, 2008 9:02 am

هادي شكوري تنها بازيكن مصدوم حال حاضر استقلال است.
Admin
Admin
Admin

خبر Empty
پستعنوان: رد: خبر   خبر Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 05, 2008 9:03 am

امير قلعه نوعي گفت: "استقلال در طول فصل خيلي خوب بازي كرد، اما بدشانسي مانع كسب نتيجه شد."
سرمربي استقلال در گفت و گو با خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) گفت: "استقلال را بايد با در نظر گرفتن دو بحث متفاوت ديد. در بحث نتيجه‌گيري، استقلال در اين چهار هفته نتايج ضعيفي را كسب كرده، اما از نظر بازي بايد گفت كه در اين فصل كاملا ايده آل بازي مي‌كند."
وي ادامه داد: "در اين فصل پرسپوليس كه سال گذشته قهرمان شده بود، كاملا تقويت شده و سپاهان بازيكنانش 5 سال است كه كنار يكديگر بازي مي‌كنند و از آمادگي خيلي خوبي برخوردار هستند، اما ما مجبور بوديم تيم را دچار تغييرات كنيم و احتياج به زمان داشتيم تا به آمادگي برسيم. در اين فصل بازيكنان استقلال خيلي خوب بازي مي‌كنند، اما بدشانسي مانع كسب نتيجه شد و ما نتوانستيم نتايج قابل قبولي را كسب كنيم."
وي در خصوص برگزاري كلاس‌هاي روانشناسي براي بازيكنان گفت: "اين كلاس‌هاي روانشناسي براي تقويت روحي و جسماني بازيكنان برگزار شد كه واقعاً كلاس‌هاي پرباري هم بود و به همين دليل تصميم گرفتيم هر دو هفته يك بار اين كلاس‌ها را براي تيم برگزار كنيم."
سرمربي استقلال خاطرنشان كرد: "تعطيلات ليگ كاملاً به ضرر ما تمام شد، اما ديگر كاري نمي‌توانستيم انجام دهيم. در شرايطي كه بايد در تهران بازي مي‌كرديم و ميزبان بوديم به خاطر تعطيلات ليگ هفته ششم نيز بايد خارج از خانه بازي كنيم. در هر صورت تعطيلات براي ما مهم نيست و ما تمرينات خود را حتي فشرده تر پيگيري كرديم به اعتقاد من بازيكني كه پول حرفه‌اي مي‌گيرد بايد حرفه اي نيز تمرين كند."
قلعه نوعي افزود: "ما در استقلال 4 مهاجم خوب داريم كه هر كدامشان در تيم‌هاي قبلي خود نقش يك ستاره را ايفا مي‌كردند، اما در حال حاضر بار رواني بسيار زيادي بر روي دوش آنهاست و ما در تلاش هستيم كه تيم را تقويت كنيم و به زودي يك مهاجم ديگر به تيم اضافه خواهيم كرد."
سرمربي استقلال در خصوص پيوستن علي كريمي به پرسپوليس نيز گفت: "كريمي را خيلي دوست دارم. در تيم ملي يك سال كنار يكديگر بوديم و خاطرات خوشي از يكديگر داريم. خوشحالم كه كريمي به ايران بازگشت. او مي‌تواند الگوي جوانان ايراني باشد. اگر كريمي به پرسپوليس نمي‌رفت ما از آمدنش استقبال مي‌كرديم."
Admin
Admin
Admin

خبر Empty
پستعنوان: رد: خبر   خبر Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 05, 2008 9:04 am

استقلال در 4 بازي اول فصل خود فقط چهار امتياز گرفته،‌اين يعني از دست دادن هشت امتياز كه به هيچ وجه براي هواداران و حتي امير قلعه نوعي هم قابل قبول نيست.حالا استقلال به روزهاي فصل قبل پرسپوليس و قبل از بازي با صباباتري در دور برگشت رسيده، همان روزهايي كه مديران وقت پرسپوليس بازيكنان خبرچين را به جريمه 10 ميليوني تهديد كرده بودند اما عجيب آن كه خبر اين تهديد را هم رسانه ها داشتند.
استقلال امروز دنبال جاسوس تيمش مي گردد كاري كه در سالهاي پيش از اين هم در همين تيم و پرسپوليس وجود داشت.اما الان سوال اين است كه اگر استقلال هر 4 بازي اش را با پيروزي پشت سر گذاشته بود آيا باز هم آنها دنبال پديده تعريف نشده جاسوس در تيمشان مي گشتند؟به يقين اينكار را نمي كردند،اصلا در آن شرايط همه چيز خوب بود و بازيكنان هم مزد تمرينات خود را در تركيه گرفته بودند!
اما امير قلعه نوعي مي تواند باز هم موفق باشد و مي تواند از تيمش بازي خوب بگيرد و فقط كافي است كه به سال اول حضورش در استقلال برگردد.همان روزهايي كه در تمرينات تيمي اش شدت عمل در حين بازي و ساختن تيمي تاكتيكي-فيزيكي را در دستور كارش داشت.آن‌روزها خيلي به او ايراد مي گرفتند اما قلعه نوعي كه حتما يادش هست اصرار به تمرين و تكرار همين روش داشت و نتيجه اش راگرفت.شاگردان او در دقيقه 90 مثل دقيقه يك دونده و جنگنده بازي مي كردند. البته ابزارش را هم داشت.نيكبخت،‌منصوريان،‌اكبرپور،‌اكبري،‌سامره،‌عنايتي، فكري و ...مرداني بودند كه او را براي رسيدن به اين هدف تاكتيكي كمك مي كردند.
ولي در استقلال امروز نشاني از جنگندگي نيست هيچ بازيكني اصل مالكيت توپ را در حد يك بازيكن استقلالي رعايت نمي كند. در زمان حمله پرتعداد نيستند و در موقع دفاع هم تمركز لازم را ندارند.فاصله خط حمله و دفاع زياد است،‌هافبك هاي اين تيم بيشتر به عقب تيم نزديك هستند و زماني كه هم كه نفوذ مي كنند ديگر كاري به انتهاي زمين خودندارند.
اين مشكلات اساسي در 4 بازي استقلال ديده شده و مي توان آماده نبودن فرد فردشان را به عينه ديد.امروز مجتبي جباري در تيم ملي متفاوت تر از استقلال نشان مي دهد. در استقلال امروز توپ گرفتن از حريف و حفظ آن ديده نمي شود. آرش برهاني دو سال است كه يك مشكل اساسي و جدي در بازي اش دارداما برطرف نمي شود، اوت دستهاي عليزاده طي اين سالها همه يك شكل بوده و استقلال نتوانسته از بهترين مزيت او استفاده بهينه داشته باشد و انگار در زمان شروع بازي همه يك شكل بازي مي كنند.
در واقع وقتي اين مشكلات وجود داشته باشد و اشكالات فني برطرف نشود تيم هم نتيجه نمي گيرد و درست همين موقع است كه تلفنها باز شده و اخبار تيم به بيرون راه پيدا مي كند و متاسفانه در اين شرايط تمام هم و غم كادرفني مي شود پيداكردن جاسوس كه تربيت شده همين تيم است. جاسوسي كه با نتيجه گرفتن استقلال در بازيهاي آينده فراموش مي شود.
پس امروز براي آنها واژه جاسوس و خبرچين نبايد بهانه اي براي فرار از واقعيت هاي موجود در تيم باشد.

علي كريمي بازيكنان جديد تيم فوتبال پرسپوليس صبح شنبه در تمرينات اين تيم شركت مي‌كند.
به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، علي كريمي بازيكن تيم السيليه قطر كه شب گذشته (چهارشنبه)با اين تيم قرارداد داخلي امضا كرد بامداد امروز (جمعه) از طريق فرودگاه امام خميني وارد ايران شد و بعد از يك روز استراحت از صبح شنبه در تمرينات پرسپوليس شركت خواهد كرد.
كريمي بعد از تمرين صبح شنبه پرسپوليس كه ساعت 10 در آكادمي ملي المپيك برگزار مي‌شود، ‌راهي هيات فوتبال استان تهران خواهد شد تا قرارداد رسمي يك ساله با پرسپوليس امضا كند.
گفتني است؛ هنوز ارزش قرارداد كريمي باپرسپوليس مشخص نشده، اما قرارداد كريمي با تيم السيليه به‌طور رسمي فسخ شده و پرسپوليس بايد مقداري پول به حساب اين باشگاه قطري پرداخت كند.
Admin
Admin
Admin

خبر Empty
پستعنوان: رد: خبر   خبر Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 05, 2008 9:05 am

ايكر كاسياس سنگربان تيم ملي اسپانيا با يادي از خاطرات گذشته از هماهنگي بازيكنان و سرمربي جديد سخن گفت.
به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، پس از آنكه ويسنته دل بوسكه سرمربي جديد تيم ملي اسپانيا مردانش را به اردوي آمادگي تيم ملي براي شركت در رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني 2010 دعوت كرد، كاسياس در گفت و گويي اظهار داشت: "دوران بسيار خوبي را با آراگونس داشتيم. در حال حاضر هم همه مي‌توانند متوجه شوند كه چه جو خوب و دوستانه‌اي در اردو بين بازيكنان و كادر فني جديد وجود دارد. اميدوارم دل‌بوسكه بتواند همان‌گونه كه در رئال‌مادريد موفق بود، در تيم ملي نيز به موفقيت دست يابد. مطمئناً بازي به بازي بهتر خواهيم شد."
Admin
Admin
Admin

خبر Empty
پستعنوان: رد: خبر   خبر Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 05, 2008 9:06 am

زين‌الدين زيدان ستاره اسبق تيم فوتبال يوونتوس از اين تيم براي كسب عنوان قهرماني سري A و نشان اسكودتو حمايت كرد.
به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، زيدان در اين خصوص اظهار داشت: "بينكونري در اين فصل مي‌تواند قهرمان سري A شود. كلوديو رانيه‌ري بازيكنان بسيار خوبي را در اختيار دارد كه مي‌توانند براي رسيدن به قهرماني رقابت كنند."
در عين حال آلساندرو دل‌پيه‌رو اسطوره يووه پس از تساوي تيمش مقابل فيورنتينا گفته بود: "پس از بازي فلورانس فكر مي‌كنم كه بتوانيم قهرمان شويم. اگرچه 2 امتياز را در اي نبازي از دست داديم، اما ما بايد شجاع باشيم."
يواخيم لو سرمربي تيم ملي فوتبال آلمان اعلام كرد، ميشائيل بالاك كاپيتان تيمش به‌دليل مصدوميت قادر به حضور در 2 ديدار مقدماتي جام جهاني 2010 مقابل ليختن اشتاين و فنلاند نيست.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، وي در گفت و گويي در اين خصوص اظهار داشت: "براي او غيرممكن است كه بتواند در اين 2 بازي به ميدان برود."
اين درحاليست كه لو در خط مياني به دليل آسيب‌ديدگي تورستن فرينگز نيز با مشكل روبروست. فرينگز در يك بازي بسكتبال از ناحيه بيني دچار شكستگي شد و 2 بازي آلمان در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2010 را از دست داد. ژرمن‌ها ششم سپتامبر در وادوس به مصاف ليختن اشتاين مي‌روند و دهم سپتامبر در هلسينكي مقابل فنلاند قرار مي‌گيرند.
مالکان میلیارد و عرب منچسترسیتی اعلام کردند که برای خرید کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد حاضرند مبلغ 135 میلیون پوند معادل 210 میلیون یورو بپردازند.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، دکتر سلیمان الفهیم یکی از اعضای گروه متحده ابوظبی که به تازگی باشگاه منچسترسیتی را خریده است در این خصوص اظهار داشت: "رونالدو گفته که دوست دارد در بزرگ ترین باشگاه جهان بازی کند، پس ما او را در فصل نقل و انتقالات ژانویه خواهیم دید، اگر در گفته اش جدی باشد."
بر اساس گزارش های منتشر شده، الفهیم خواهان حضور چندین ستاره بزرگ دنیای فوتبال مانند تیه ری آنری و داوید ویا در منچسترسیتی است.
وی می گوید قصد دارد یک "تیم رویایی" بسازد که طی 3 سال آینده برای قهرمانی لیگ برتر بجنگد. سیتی در آخرین دقایق فصل نقل و انتقالات تابستانی اقدام به خرید روبینیو از رئال مادرید کرده بود.
الفهیم در گفت و گویی با روزنامه گاردین گفت: "رئال مادرید قیمت رونالدو را 160 میلیون دلار اعلام کرده، اما بازیکنی نظیر رونالدو بیشتر می ارزد. من فکر می کنم 240 میلیون دلار (135 میلیون پوند)، چرا نه؟ ما می خواهیم بزرگ ترین باشگاه جهان شویم، حتی بزرگ تر از رئال مادرید و منچستریونایتد. ما تیمی را می خواهیم که بتواند قهرمان لیگ برتر شود.

خبر
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1