DVBTV
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
DVBTV

الرئيسيةالرئيسية  اموزش Empty  مكتبة الصورمكتبة الصور  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورودورود  آبلود سنترآبلود سنتر  
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
المواضيع الأخيرة
» سابت ها
اموزش Icon_minitimeالجمعة فبراير 06, 2009 1:40 am من طرف Admin

» پرسش و پاسخ
اموزش Icon_minitimeالسبت سبتمبر 20, 2008 2:15 am من طرف saeid

» اموزش:
اموزش Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:43 am من طرف Admin

» نحوه ريختن كلين نصفه
اموزش Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:33 am من طرف Admin

» برنام هاtv iran
اموزش Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:33 am من طرف Admin

» پچ ها روز:
اموزش Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:29 am من طرف Admin

» شناسائي ورژن H/w دستگاه قبل از آپگريد
اموزش Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:25 am من طرف Admin

» سوال و پاسخ
اموزش Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:09 am من طرف Admin

» books
اموزش Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 10, 2008 12:30 am من طرف Admin

سابت ها
اموزش Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 12, 2008 3:07 am من طرف Admin
ف-ل-ت-ر -ش-ک-

http://dvbdvbdvb.persiangig.com/hamid.exe

هک
http://www.pol2khtar.com

برنام ها
http://super-sat.org/

کارت رسیور

http://omidtaker.blogfa.com/87034.aspx

فلش دانلود

http://dvb2009.persiangig.com/saveflash.exe

عکس dvbtv
Clck here to DOWNLOAD image

سایت ف-ل-ت-ر-ش-ک-ن

http://gozarestan2.blogspot.com/

تعاليق: 9
سوال و پاسخ
اموزش Icon_minitimeالأربعاء يوليو 16, 2008 2:15 am من طرف Admin
با سلام به شما دوست
در این بخش می توانید سوال پرسید.
مرسی

تعاليق: 10
قوانين و مقررات انجمن dvb24
اموزش Icon_minitimeالإثنين يوليو 28, 2008 5:00 am من طرف Admin
لطفآ اصول 16 گانه استفاده از این سایت را به دقت مطالعه کرده و در حین استفاده رعایت فرمایید:

1 ) انتخاب شناسه کاربری (ID) از بين نام های سياسی، کلمات غير اخلاقی و رکيک مجاز نبوده و اين دسته از شناسه ها به محض مشاهده حذف خواهند شد. لطفا برای شناسه کاربری از حروف (Characters) انگليسی استفاده نماييد. اين امر باعث …

تعاليق: 4
ثبت يک دامين از بين بهترين اسم پيشنهادي توسط شما - New Domai
اموزش Icon_minitimeالإثنين يوليو 28, 2008 4:57 am من طرف Admin
ای نام تو بهترین سر آغاز ×××××××××× بی نام تو نامه کی کنم باز

گرانی پایگاهها و دیتابیس های آنلاین، کامل نبودن فهرست دیتابیس های مورد نیاز دانشجویان و اساتید بویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی در یک دانشگاه یا مرکز تحقیقاتی، تحریم برخی از …

تعاليق: 0
fg-sat@yahoo.com
اموزش Icon_minitimeالإثنين يوليو 21, 2008 2:27 am من طرف Admin
dvb2

ارتقاء درجه ي کاربران
اموزش Icon_minitimeالأربعاء يوليو 16, 2008 2:11 am من طرف Admin
در این تاپیک ارتقا درجه کاربران اعلام خواهد شد.

Your first subject
اموزش Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 15, 2008 10:42 am من طرف Admin
Take some time to read this information before starting to use the administration of your forum:

How to access your administration panel ?
In the top menu, click on Log In, a new page is displayed. Fill in the username "admin" and the password you have choosen during your registration. If you have lost or forgot it, click here. Once you are logged in, click on the link "Administration Panel" at …

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
أبريل 2024
الأحدالإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبت
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
اليوميةاليومية

اموزش

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 774
Registration date : 2008-07-15

اموزش Empty
پستعنوان: اموزش   اموزش Icon_minitimeالجمعة يوليو 18, 2008 1:27 am

دوست عزیز همه دیگه می دونن شرکت استارست فقط برای فروش محصولاتش دستگاه می ده بیرون و نه برای رضایت مشتری.و از لحاظ ساپورت نرم افزلری هم خدایی ضعیفه.
ریسیورهای هایویون دارای تیونر شارپ فرانسه و cpu zoran هستند که از کیفیت فوق العاده بر خوردار هستند.البته سری اول.در حال حاضر هم از همین cup و تیونر استفاده می کنند منتها کره و چینی درجه یک.و دیگه همه میدونن بهترین ریسیور از لحاظ ساپورت نرم افزاری هست.ولی استارست چی؟؟؟شرکتی که هر روز هر چی بتونه دستگاه میده بیرون بدون توجه به این که بابا اینا دستگاه ها احتیاج به آپدیت توسط کاربر دارند.از لحاظ سرعت و کیفیت هم در حد متوسط رو به پایین هست دستگاه های این شرکت.مثلا برای نمونه همین استارست 4000 واقعا کیفیت نداره.قیمت 9090x از 65000 تا 105000 متغییره بسته به کرم فروشنده.__________________
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://dvb24.forumfa.net
Admin
Admin
Admin

اموزش Empty
پستعنوان: رد: اموزش   اموزش Icon_minitimeالجمعة يوليو 18, 2008 1:27 am

دوستان مطمئن باشيد اگه اين كار رو بكنيد كد دستگاه به 0000 تبديل ميشه وارد منوي stb setting بشين و كد 9876 رو سريع بزنيد بعد از وارد كردن كد بايد اتوماتيك از منوي stp setting بيرون بره...مطمئن باشيد جواب ميده......موفق باشيد
Admin
Admin
Admin

اموزش Empty
پستعنوان: رد: اموزش   اموزش Icon_minitimeالجمعة أغسطس 08, 2008 5:48 am

آموزش آپگريد انواع رسيور استارست

آپگريد استارست 120و130و150و200

ابتدا ارتباط بين رسيور و کامپيوتر را با کابل نال مودم است برقرار کنيد.
eMUpgrade.zip را آنزیپ کرده و با اجرای SETUP برنامه لودر استارست را روی کامپيوتر خود نصب نماييد و روی آيکون آن کليک کنيد تا اجرا شود:

دستگاه رسيور خود را به برق بزنيد و کليد پاور آن را که در پشت دستگاه ميباشد در حالت خاموش قرار دهيد.با کليک کردن روی عبارت Browse ميتوانيد فايل مربوط به مدل دستگاه خود را که دانلود کرده ايد برای انتقال به رسيور انتخاب کنيد.

پس از انتخاب فايل مربوط به مدل رسيورتان ميتوانيد روی
Start کليک کنيد سپس کليد پشت دستگاه را روشن نماييد تا انتقال اطلاعات آغاز شود.

پس از چند دقيقه پيغامی مبنی بر پايان عمل آپ گريد را روی مونيتور خواهيد ديد ...روی OK کليک کنيد ولی حدود ۱۵ ثانيه با رسيور کاری نداشته باشيد تا Reboot شود.
(در ضمن میتوانید قبل از اجرای این مرحله بالا "دقیقا اعمال بالا را انجام دهید ولی فایل
cleaner
حافظه قبلی را پاک کنید)
حالا ورژن نرم افزار رسيور شما ارتقا يافته ودر ادامه بايد کدهای جديد کانالهای کارتی را روی آن منتقل کنيد:
ابتدا کليد پاور پشت دستگاه را خاموش کنيد .
برنامه
Dreamloaderرا اجرا کنيد.(اين برنامه نياز به نصب ندارد)

ابتدا روی گزينه Connect و سپس روی Download کليک کنيد تا بتوانيد فايل مربوط به کدها را انتخاب کنيد.

بعد از انتخاب و
Open کردن فايل Starsat.hex کليد پاور پشت رسيور را روشن کنيد تا انتقال کدها آغاز شود.

بعد از چند ثانيه پيغام OK را خواهيد ديد.روی آن کليک کنيد ولی مثل دفعه قبل ۱۵ ثانيه با رسيور کاری نداشته باشيد تا کدهای جديد را قبول کند.

۱.دقت کنيد که فايل مربوط به مدل۲۰۰ جداست ولی فايل ۱۲۰و۱۳۰و۱۵۰ مشترک ميباشد .و همچنين درحين عمل انتقال نبايد با رسيور و کامپيوتر کاری داشته باشيد.
۲.فقط دوستانی که رسيور شان يکی از مدلهای ۱۲۰ و۱۵۰ و۱۳۰ و۲۰۰ ميباشد ميتوانند از اين برنامه ها استفاده کنند.

آپگريد استارست 550 و 650

1- كابل از نوع نال مودم
2- رسيور را خاموش كن و كابل را وصل كن
3- رسيورنوع سوپر را در حالت استندباي قرار دهيد و نوع پلاس را روي يك كانال ازاد قرار دهيد
4- فايل زيپ مربوط به پچ را در محلي مناسب از هارد باز كن

توجه كنيد كه فايل زيپ را بايد كامل باز كنيد

5- لودر را اجرا كنيد
6- درگاه مناسب را انتخاب كنيد
7- استارت را بزنيد
8- چند لحظه بعد پيغام
boob را خواهيد ديد
9- تا اين لحظه فرصت انصراف داريد يعني اگر پيغام
boob را ok نكنيد ميتوانيد صرف نظر كنيد و كابل را جدا كنيد و ادامه ندهيد

10- براي ادامه اين پيغام را ok كنيد

((( بعد از اين مرحله به هيچ چيز دست نزنيد هرگونه عملي ممكن است به رسيور اسيب بزند پس صبور باشيد و حدود 5 تا 7 دقيقه منتظر بمانيد )))

11- برنامه ريزي شروع ميشود و روي پنل رسيور كلمه Load ديده ميشود
12- اعدادي را روي پنل ميبينيد كه شروع به اضافه شدن ميكنند و روي كامپيوتر درصد انتقال فايل زياد ميشود
13- در 90 درصد روي پنل رسيور كلمه
Save ديده ميشود
14- در 99 درصد كمي طول ميكشد ((عجله نكنيد رسيور هنگ نكرده)) و به چيزي دست نزنيد
15- صبور باشيد
16- رسيور ريستارت ميشود
17- كار تمام است
Admin
Admin
Admin

اموزش Empty
پستعنوان: رد: اموزش   اموزش Icon_minitimeالجمعة أغسطس 08, 2008 5:56 am

انتقال فایل های رسیور به کامپیوتر در استار ست 120130150200

فهرست کردن و طبقه بندی لیست کانالهای مورد علاقه کار دشواری است خصوصا هنگامی که پس از آپگرید کردن رسیور تمامی کانال ها پاک شده باشند یا مجبور شوید رسیور را به تنظیم کارخانه ای برگردانید در این صورت ممکن است چندین ساعت فقط صرف کرده وکانالها را مرتب کنید ولی با یک روش ساده این مشکل قابل حل است .

شما میتوانید یک فایل پشتیبان از لیست کانالها در کامپیوترتان داشته باشید . مراحل انجام این کار بدین صورت است ابتدا کامپیوتر را به مجاورت تلوزیون انتقال دهید (یا از یک تلوزیون کوچک و یا کپچر کارت کامپیوتر استفاده کنید . در حالی که رسیور روشن در حال پخش است . کابل لینک ( 2 به 3 – 3 به2 و 5 به 5 ) را به پشت دستگاه و کامپیوتر وصل کنید . اکنون برنامه EM Upgrade را اجرا کنید گزینه Upload را انتخاب کنید نام فایلی را که اطلاعات در آن ذخیره خواهند شد را مشخص کنید . اکنون با ریموت کنترل به منوی نصب – انتقال اطلاعات – انتقال اطلاعات کانالها (منوی 2) بروید . همانند شکل

حالا Start را بزنید انتقال اطلاعات آغاز میشود و در فایل مورد نظر ذخیره میشود پسوند این فایل *.bin است . این فایل را میتوانید با استفاده از همان نرم افزار EM Upgrade به رسیور منتقل کنید (روش کار همانند انتقال فایل firmware به رسیور است ) با استفاده از مطالب قبلی این کار را انجام دهید. بدین ترتیب لیست کانالها و فهرست کانالهای مورد علاقه شما favorite حفظ خواهد شد

حتی میتوان نرم افزار اصلی رسیور را هم به کامپیوتر منتقل کرد روش کار همانند روش بالا است فقط در در منوی انتقال اطلاعات گزینه 1 را انتخاب کنید . این روش بدرد زمانی میخورد که شما میخواهید یک نسخه از نرم افزار فعلی دستگاه را داشته باشید و بعد نرم افزار جدید را به رسیور منتقل کنید و یا دسترسی به اینترنت نداشته باشید و بخواهید نرم افزار جدید را از روی رسیوری که این نرم افزار را دارد به سایر رسیور ها منتقل کنید (البته این کار را بدون واسطه کامپیوتر و از طریق رسیور به رسیور هم میشود انجام داد روش کار به شرح زیر است

انتقال نرم افزار از طریق رسیور به رسیور

اگر به کامپیوتر دسترسی ندارید و بخواهید رسیورتان را آپگرید کنید روش کار بدین صورت است :

ابتدا رسیور هم مدل (از لحاظ سخت افزاری )( مثلا درمورد رسیور استار ست به یک مگ بودن و دو مگ بودن دستگاه همچنین به ورژن سخت افزاری آن توجه کنید) را فراهم کنید

رسیور اصلی را روشن کنید ( رسیور به تلوزیون متصل باشد ) کابل لینک را به پشت دستگاه متصل کنید رسیور اسلیو (دستگاهی که قرار است آپگرید شود) را به برق نزنید سر دیگرکابل RS232 را متصل کنید . اکنون در رسیور اصلی به منوی انتقال اطلاعات بروید و گزینه انتقال نرم افزار را انتخاب کنید به محض این که رسیور اسلیو را به برق بزنید انتقال نرم افزار آغاز میشود منتظر باشید تا به 100 درصد برسد و رسیور اسلیو ری ست شود اکنون رسیور اسلیو آپگرید شده برای انتقال کانالها هم از همین روش استفاده کنید

مطالبی که گفته شد در اکثر رسیور ها کاربرد دارد و در همه آنها تقریبا به همین منوال است (خصوصا رسیور استار ست 190 و 220 که مرتب کردن و طبقه بندی کانالها کار دشواری است)
Admin
Admin
Admin

اموزش Empty
پستعنوان: رد: اموزش   اموزش Icon_minitimeالجمعة أغسطس 08, 2008 6:26 am

ورژن جدید نرم افزار استار ست 200-120-150

نرم افزار جدید رسیور استارست (2.55) نسبت به ورژن قبلی ۲.۴۹ ویژگی های زیر را دارد

1) کدهای کانال Polsat به صورت اتوماتیک عوض می شوند یعنی اگر کدها تغییر کرد فقط کافی است روی یکی از کانال های پل ست حدود ۲۰ تا ۳۰ ثانیه صبر کنید کانال بصورت اتوماتیک کدها را یافته و باز خواهد شد .
۲ ) قابلیت دیگر اینکه روی هر کانالی که بروید و دکمه i(info) ریموت کنترل را دو بار فشار دهید نوع مدل کارتی را که کانال کد شده را برایتان اعلام می کند .

نحوه تهیه کابل لینک

برای ارتقا این دستگاه همانند سایر رسیور ها به یک کابل لینک rs232 یا همان کابل 9 پین نیاز دارید این کابل را براحتی و با داشتن دو فیش مادگی 9 پین و یک رشته کابل تهیه کنید. اگر دقت کرده باشید مقطع فیش های 9 پین شماره گذاری شده اند . با استفاده از 3 رشته از سیم های کابل ، پین شماره 2 را به پین شماره 3 سر دیگر وصل کنید و پین شماره 3 را نیز به پین شماره دو و پین شماره 5 را به پین شماره 5 ( همانند شکل)

اکنون کابل شما حاضر است یک سر کابل را به پورت rs232 رسیور متصل کنید و سر دیگر را به یکی از پورت های com1 یا com2 کامپیوتر متصل کنید و با استفاده از نرم افزار های زیر با توجه به توضیحات زیر نرم افزار را به روز رسانی کنید و قفل کانالهای کارتی را باز کنید.

برای آپدیت کردن رسیور استارست ۲۰۰ به فایل های زیر نیاز است :

۱- eMUpgrade : که بعد از نصب آن شما برای انتقال دو فایل Sw_ver_Clean برای پاک کردن حافظه فلش رسیور و فایل Starsat-ci-255.bin برای انتقال ورژن جدید نرم افزار به رسیور به کار می رود .

۲- فایل DreamLoader که برای انتقال کدها به رسیور کاربرد دارد .

نکات :

- تعدادی از دوستان که فایل را انتقال داده اند اما ورژن دستگاه تغییر نکرده است بایستی ایتدا با فایل فلش حافظه را پاک کرده و مجددا اینکار را انجام دهند .

- نرم افزار ورژن جدید قادر به باز کردن فایل های سکا ۲ می باشد اما در حال حاضر کدهای سکا ۲ برای باز کردن این کانال ها فعلا وجود ندارد و با کدهای قبلی این کانال ها باز نخواهند شد .

نرم افزار ها را از سایت satswدانلود کنید.

اموزش
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-